Grafika

Wentylator na gorące, letnie dni

Do zastosowania domowego częściej wybierane są wentylatory biurkowe ze względu na to że po prostu zajmują mniej miejsca a w razie kiedy nie są niezbędne można je łatwo schować. Zależnie od potrzeb można komfortowo przenosić je pomiędzy pokojami i wykorzystywać tam, gdzie aktualnie przebywamy. Nie ma sensu nabywanie niczego większych gabarytów, chyba że mamy spory metraż i możemy sobie na to pozwolić.

Wentylatory strojące są wyższe od swoich biurkowych odpowiedników a także już trudniej upchnąć je w szafie. Niemniej bardzo dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych, gdzie postawione z boku nikomu nie przeszkadzają i przeważnie stoją tam niezależnie od pory roku. Tego rodzaju wentylatorów nie przenosimy standardowo z miejsca na miejsce. W okresie letnim upał daje się we znaki szczególnie w większych miastach, gdzie betonowe konstrukcje po nagrzaniu się od słońca ochoczo oddają zaabsorbowane ciepło.

Dla tych, którzy nie mogą lub nie chcą pozwolić sobie na zamontowanie klimatyzacji doskonałą alternatywą będzie wentylator bądź szklanka zimnego soku. Wentylator nie zmniejszy co prawda temperatury w wnętrzu, ale wywoła chłodzący przepływ powietrza dzięki czemu będziemy mieli czym oddychać. Jest to doskonały gadżet, na jaki stać praktycznie każdego zaś niewielkie rozmiary sprawią, że można ulokować go na stoliku lub w kącie pokoju jeżeli mamy do czynienia z wentylatorem stojącym.

Tagi: wentylator biurkowy, wentylatory, klimatyzacje, wentylator stojący, wentylacja

Artykuły w kategorii: Dla domu i biura

Zestawy noży Fiskars które ułatwiają przygotowywanie posiłków


Komplet noży jest nieodzownym elementem w każdym domu – bez niego przygotowanie śniadania, obiadu czy kolacji wydaje się niemożliwe. Fiskars jest jednym..

Czytaj w sieci

Nowy program dla sprzedawców w Allegro. Startuje od 1 lutego
Allegro wprowadza od 1 lutego do 31 maja br. nowy program dla sprzedawców AlleProgres, w którym będzie nagradzać rabatami..
Łukasz Mejza: Załatwiłem 800 mieszkań i 33 miliony. Rząd i urzędnicy: To nieprawda
Łukasz Mejza w rozmowie z lokalną prasą w woj. lubuskim stwierdził, że załatwił 800 mieszkań dla Lubuszan i pozyskał..
Nowy wariant Omikron. Wyjątkowo trudno go wykryć
Nowy wariant Omikron - BA.2 coraz szybciej rozprzestrzenia się na świecie. W USA zdiagnozowano już blisko 100 przypadków..
Pogoda. Połamane drzewa i awarie prądu. IMGW ostrzega: groźnie w weekend
Pogoda. Fronty związane z dwoma głębokimi niżami (Marie i Nadia) niosą porywy wiatru do 100 km/h oraz opady śniegu, co..
Wyższy dodatek osłonowy. Potrzebny wniosek o wpis źródła ogrzewania
Mieszkańcy lokali ogrzewanych węglem mogą starać się o wyższy dodatek osłonowy. Niezbędnym warunkiem będzie złożony..
Oddychający mural na Woli. Antysmogowe malowidło gotowe
Niezwykły mural na warszawskiej kamienicy na Woli oficjalnie został ukończony. Nie tylko zdobi jedną ścianę, ale cały..
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem